Turizm projeleri için kollar sıvanıyor

Turizm projeleri için kollar sıvanıyor

11 Ocak 2018 Perşembe 12:36

AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon merkezinin gündemin de Turizm var

Orhangazi Kaymakamlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi 2018 yılının ilk toplantısını yaptı. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz başkanlığında yapılan ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katıldığı toplantıda Turizm konusunda Kırsal Turizm ve diğer projeler ile ilgili etüd çalışmaları masaya yatırıldı.

Orhangazi Kaymakamlığı AB-Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi 2018 yılının ilk toplantısını Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve OTSO Meclis Başkanı Erol Hatırlı’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

BEBKA VASITASI İLE KIRSAL TURİZM PROJESİ

 

2018 yılında AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi eli ile Orhangazi’de yapılacak çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda BEBKA vasıtası ile hayata geçirilmesi planlanan Kırsal Turizm Projeleri masaya yatırıldı. Turizm ile ilgili olarak bugüne kadar fizibilitesi yapılmış projeler ve planlanan çalışmalar ile ilgili olarak da eylem planının oluşturulduğu toplantıda ayrıca bu çalışmalar ile ilgili paydaşlar da belirlendi. 
Bu haber 190 kez okunmuştur.
Kategori:
23.10.2018 03:03:42 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.