Yeni köprü inşası sürüyor

Yeni köprü inşası sürüyor

12 Ocak 2018 Cuma 11:41

Orhangazi’de İznik yolu üzerinde Şehir merkezinden Otoyol kavşağına kadar olan bölümde yapılacak olan yol genişletme çalışması kapsamında eski Mezbahane köprüsünde de yenileme çalışması başlatılmıştı.

Orhangazi’de İznik yolu üzerinde Şehir merkezinden Otoyol kavşağına kadar olan bölümde yapılacak olan yol genişletme çalışması kapsamında eski Mezbahane köprüsünde de yenileme çalışması başlatılmıştı. Çift şerit genişletilecek olan yeni köprü için çalışmalar sürüyor.

 

Karayolları Bölge müdürlüğü tarafından İznik yolu üzerinde Orhangazi Şehir Merkezinden başlayıp Otoyol kavşağına kadar olan bölümde yapılacak yol genişletme çalışmaları başladı. Yol ile birlikte eş zamanlı olarak Mezbahane bölgesinde bulunan ana yol köprüsünde de genişletme çalışmaları başladı. Karayolları ekipleri eski köprünün yıkımını gerçekleştirerek, yeni köprü inşaatına başlayacak. Köprü genişlemesinin ardından yoldaki çalışmalar başlayacak. Sık sık trafik kazalarının yaşandığı eski köprünün yerine yapılacak yeni geniş köprü ile birlikte kazaların da önüne geçilmesi hedefleniyor. 
Bu haber 331 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:56:56 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.