Karatede yeni organizayson yolda

Karatede yeni organizayson yolda

12 Ocak 2018 Cuma 12:51

Federasyon il temsilcisi Orhangazi’de toplantı yaptı

Türkiye Karate Federasyonu Bursa İl Temsilcisi Necip Kaplan Orhangazi’de faaliyet gösteren Karate Kulüplerinin başkanları ve Karate antrenörleri ile Orhangazi’de bir toplantı gerçekleştirdi. Tanışma toplantısı şeklinde geçen toplantıda il temsilcisi yakın gelecekte kurmayı planladıkları Bursa Yükseliş Karate Ligi ile ilgili planlamalarını anlattı.

 

Orhangazili Karate Kulüplerinin başkanları, karate antrenörleri Orhangazi Belediyespor’un organizasyonu ile bir toplantı gerçekleştirdi. Türkiye Karate Federasyonu Bursa İl Temsilcisi Necip Kaplan’ın da katıldığı toplantıda İl Temsilcisi Necip Kaplan Orhangazi’de Karate sporunun son derece iyi bir durumda olduğunu ve çok başarılı işler çıkardıklarını belirtti. Bursa il temsilciliğine yeni atanan Necip Kaplan ilçeleri gezerek tüm camia ile tanıştıklarını da belirterek, önümüzdeki süreçte Bursa olarak bir organizasyon planlıyoruz. Bursa Yükseliş Ligi oluşturmak, bu ligin 2 farklı ayağını da Orhangazi’de gerçekleştirmek istiyoruz dedi. Toplantıda Karate Kulüplerinin Başkanları ve antrenörleri dinleyen Necip Kaplan tüm takımlara da başarı diledi. 
Bu haber 215 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 14:16:08 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.