Caner YALÇIN
Caner YALÇINHamdolsun ki karanlık planları yapanların hesaplarını başına geçirdi Allahım...

19 Temmuz 2016 Salı 11:10

Aslında ilk açıklamadan sonra toplumun bazı kesimlerinin sesi hiç çıkmadı ta ki Gazi Meclisin bombalanmasına darbe sivil masumların katledilmesine kadar.

Darbenin Fetocular tarafından yapıldığına inandılar inanmasına da bu sefer de senaryo demeye başladılar.

 

İddia ediyorum ;

Ne AKP ne Erdoğan ne de bir başka siyasi lider , 100´den fazla rütbeli askeri (bakın erleri geçtim, rütbeli askerlerden bahsediyorum) motive edip bir kamikaze saldırısı yaptıramaz. O kadar F-16´yı, Skorsky helikopteri, tankı bunların eline verip de "haydi aslanlarım, kendi ülkenizi vurun" diyemez, dese de ikna edemez. Başka ülkeye taarruzda buna gücü yeter, fakat kendi ülkesi için asla. Bu öyle miting meydanında bomba patlatmaya benzemez ağalar, kapsamlı bir askeri harekattan bahsediyoruz.

 

Peki bu kadar hain o şerefli ordunun subayı nasıl oldu ?

İsmet İnönü sağ olsun,

1940´ların ikinci yarısından itibaren Fulbright Anlaşması gibi birçok gizli anlaşma imzalamıştır. Truman Doktrini, Marshall Yardım Planı derken, bizim sadece eğitim gibi sosyal fonksiyonlarımız değil, aynı zamanda askeriyemiz de ABD´ye hediye edilmiştir.

Son yıllarda temizlenen Ordumuza ABD ´nin nasıl girdiği de artık sır değil.

Şapkayı önümüze koyalım şimdi.

Yıllardır devletimizin eğitim yargı emniyet ordu gibi bütün kademelerini gasp eden bu şerefsizlere güvenip bunları bu makama getiren de bizim devletimiz bizim hükümetimiz.

Artık devlet en ufak bir memur alımında bile en ince ayrıntıyı bile didik etmeli bu şerefsizin ne kadar yandaşı varsa devlet ile bağı kesilmelidir.

Diğer Devlet Bahçeli´ye ayrıca teşekkür etmek istiyorum. İlk bildiriden sonra başbakanımızı arayıp desteklerini bildirmiş ve uzun zamandır da partisini ele geçirmek isteyen fetocu gruba da  partisini yar etmemiştir.

Şimdi iş yargıda, mahkemelerde.

Savcılar sırası gelince sorsun bakalım Meral Akşener hanıma  6 ay sonra iktidarım derken ne demek istedin ?

25 bin kişi ile saraya yürürüm derken ne demek istedin ?

Bu sorular inşallah sorulur kendisine.

Diğer taraftan darbe bildirisinden hemen sonra ülkesinin ABD´li subaylar tarafından işgal edileceğine üzülmek yerine Belediye Başkanını ima ederek N. Ç nin koltuğundan olmasına sevinen sakın sokağa çıkmayın telkinin de bulunan İrfan Aydın´a savcılar birkaç soru sormalı.

Son olarak bu necip millet çok darbe gördü ama 20 yaşındaki masum askerine el kaldırmadı.

Devletimiz şu anda birçoğu tutuklanan bu masum çocukları bir an önce askere aldığı gibi sapasağlam bir şekilde ailesine iade edilmesinde biraz daha hızlı hareket eder inşallah...

 

Görelim Mevlam Neyler Neylerse güzel eyler
Bu haber 981 kez okunmuştur.
17.2.2019 03:30:50 

Yorum bulunamadı.

Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.