Ak Parti Bayburtlular derneğini ziyaret etti

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında Bayburtlular Derneği’ni ziyaret ederek burada dernek üyeleri ile bir araya geldi.

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında Bayburtlular Derneği’ni ziyaret ederek burada dernek üyeleri ile bir araya geldi.

 

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında önceki akşam Orhangazi Bayburtlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek burada dernek başkanı Selahattin Çelik ve dernek mensupları ile bir araya geldi. Dernek üyeleri tarafından son derece sıcak bir şekilde karşılanan AK Parti heyetinde ilçe başkanı Mustafa Kaya yaptığı değerlendirmede, Orhangazi’de tüm derneklerle ortak ve birlikte hareket ettiklerini belirterek, ilçemizde bir çok yöre derneği ile birlikte sosyal sorumluluk yürüten dernekler mevcut. Bizler Ak Parti iktidarı döneminde bu derneklerimizin hepsi ile uzlaşı içinde çalıştık, her zaman onların yanında yer aldık dedi. Mustafa Kaya, Bayburtluların Ak Parti’ye her zaman sahip çıktığını belirterek, Bayburtlu hemşehrim oynanan oyunun farkında ve her zaman da farkını ortaya koymuş bir millettir dedi. Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’nin Türkiye’nin dört bir yanından gelip burayı memleket olarak benimsemiş insanlardan oluştuğunu belirterek, böylesine bir ilçeye hizmet etmekten dolayı onurlu olduğunu ifade etti. Çağlayan, hemşehri derneklerimiz başta olmak üzere ilçeye katkı sunan her dernek ve oluşumun yanında yer aldık diyerek, bundan sonraki süreçte de her zaman derneklerimizin yanında yer almaya devam edeceğiz dedi. 

http://www.ajansorhangazi.com sitesinden 20 Mayıs 2018 Pazar tarihinde yazdırılmıştır.