Ak Parti Kadın Kollarında yeniden Nesrin Yiğit dönemi

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Genel Kurulu dün Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın da katılımı ile Sakallı Tesisleri’nde yapıldı. 

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Genel Kurulu dün Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın da katılımı ile Sakallı Tesisleri’nde yapıldı. Yoğun bir kalabalığın katıldığı kongrede Nesrin Yiğit yeniden Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına seçilirken Ak Parti Kadın Kolları kongresi de yoğun bir kalabalığa sahne oldu.

 

Ak Parti’de Kadın Kolları Kongresi dün Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve çok sayıda milletvekilinin katılımı ile Sakallı Tesisleri’nde yapıldı. Yoğun bir kalabalık ve coşkuya sahne olan Kadın Kolları Kongresi’ne Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç, İl Başkanı Sedat Yalçın, Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın, Bedrettin Yıldırım, Mustafa Öztürk, Önder Matlı, Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Hüseyin Şahin, Bursa Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe, çevre il ve ilçelerden gelen Ak Parti mensupları ile çok sayıda kadın katıldı. Ak Parti Kadın Kolları Kongresine CHP Kadın Kolları Başkanı Bilge Kayan’da bazı üyelerle birlikte katıldı. Sakallı Tesisleri’nde yapılan ve yoğun katılımın gerçekleştirildiği kongrede açılış konuşmasını Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Yiğit yaptı. Yiğit; Ak Parti olarak 3 genel seçim, 2 yerel seçim, 2 referandum ve sayısız kongreler yaşadık. Halkımızdan kadınlarımızdan asla kopmadık.Hep onlarla yan yana omuz omuza yürüdük bu yollarda. Demokrasi dedik, insan hakları dedik, adalet dedik, kalkınma dedik ve değişime inanan tüm Orhangazili bayanları kucakladık. Ve yine Orhangazi Ak Parti kadın kolları olarak kendimizi 2023 vizyonuna odakladık. Yeni yönetimimizle partimize şimdiye kadar verdiğimiz desteği arttırarak yeni dönemde de daha güçlü, daha istikrarlı, daha kararlı olmayı hedefliyoruz şeklinde konuştu. Kongrede daha sonra sırasıyla Ak Parti İlçe başkanı Neşet Çağlayan, Bursa Milletvekili İsmail Aydın, İl Başkanı Sedat Yalçın ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından yapılan genel kurulda kongreye tek liste ile katılan Nesrin Yiğit Ak Parti Kadın Kolları’nda yeniden başkanlığa seçildi. 

 

NESRİN YİĞİT’İN YENİ AK PARTİ KADIN KOLLARI YÖNETİMİ

 

1. Nesrin Yiğit

2. Meryem Arslan

3. Esma Kara

4. Ayşe Karaman

5. Ayşe Akkuş

6. Zöhre Çağlayan

7. Ayşe Kahraman

8. Ayşe Ateş

9. Saliha Güney

10. Mukadder Aydın

11. Çiğdem Dokuyucu

12. Ayşegül Gözcü

13. Güler Karan

14. Mehriban Sönmez

15. Tülay Köse 

16. Leman Gümüşçü

17. Hakime Ağırtaş

18. Yaşar Kaya

19. Vildan İlmen

20. Pakize Bilgin

21. Zeliha Oğuz

22. Gönül Kurdaş

23. Gönül Alemdar

24. Zehra Özkan

25. Sema Sakin

26. Fatma Bilgin

27. Serap Çetin

28. Suzan Özü

29. Ayfer Şahin

30. Emine Çeşmebaşı

http://www.ajansorhangazi.com sitesinden 17 Nisan 2014 Perşembe tarihinde yazdırılmıştır.