Yılbaşı gecesi çatıdan düşüp ağır yaralandı

Orhangazi’ye bağlı Gölyaka Mahallesi’nde bir şahıs, arkadaşları ile birlikte sohbet ettiği Muhtarlık binasının yanındaki kulübenin çatısından dengesini kaybederek 4 metreden yere düştü.

Orhangazi’ye bağlı Gölyaka Mahallesi’nde bir şahıs, arkadaşları ile birlikte sohbet ettiği Muhtarlık binasının yanındaki kulübenin çatısından dengesini kaybederek 4 metreden yere düştü. Ağır yaralanan ve kalbi duran talihsiz adamın kalbi sağlık ekiplerinin müdahalesi ile yeniden yaşama döndürüldü.

 

Olay Orhangazi’ye bağlı Gölyaka Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Kemal Özkaranfil (52) isimli şahıs, Gölyaka Muhtarlık binasının yanında bulunan bir kulübenin damında arkadaşları ile sohbet ettiği esnada bir anda dengesini kaybederek yaklaşık 4 metre yükseklikten beton zemine düştü. Ağır yaralanan Kemal Özkaranfil için arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı. Ağır yaralanan ve kalbinin durduğu belirlenen Kemal Özkaranfil’e sağlık ekipleri müdahale etti. Kalbi yeniden çalışan Kemal Özkaranfil Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan Özkaranfil, hayati tehlike kaydı ile Bursa Muradiye Devlet Hastanesine sevkedildi. Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

http://www.ajansorhangazi.com sitesinden 24 Ekim 2018 Çarşamba tarihinde yazdırılmıştır.