Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

12 YAŞINDA KOCAMAN YÜREK!

12 YAŞINDA KOCAMAN YÜREK!
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi’den topladıkları yardım malzemelerini yangın bölgesine götüren UltrAslan Orhangazi grubu, yangın bölgesinde vatandaşlara dağıttıkları yardım malzemelerinin arasından buldukları bir mektup ile duygulandılar. 12 yaşında olduğu belirlenen ve babası da bir orman memuru olduğu belirlenen minik yavru bölgedeki ihtiyaç sahiplerine bir mektup yazarak yardım malzemelerinin içine bıraktı.

Antalya başta olmak üzere Akdeniz ve Ege bölgelerinde günlerdir devam eden orman yangınları için tüm Türkiye seferber oldu. UltrAslan Orhangazi grubu da Orhangazi’de topladıkları yardım malzemelerini bölgeye ulaştırdı. Toplanan yardım malzemeleri bölgede ihtiyacı bulunan kişi ve kurumlara teslim edildi.

Yardım malzemelerinin içinden çıkan bir mektup duygulandırdı

UltrAslan Orhangazi grubunun bölgeye ulaştırdığı yardım malzemelerinin içinden çıkan bir mektup ise duygulandırdı. Babası aynı zamanda Orhangazi’de Orman İşçisi olarak çalıştığı belirlenen ve mektubunda ismini NŞ olarak kodlayarak yazan 12 yaşındaki minik çocuk bölgede yangından zarar gören vatandaşlara hitaben yazdığı mektupla herkesi duygulandırdı.

İşte o mektup

12 yaşındaki çocuğun yazdığı mektupta şu ifadeler yer aldı; Merhaba. Ne desem gerçekten bilmiyorum. Herşey için çok üzgünüz. Yazıyı fazla uzatmak istemiyorum ve tüm dileklerimiz sizinle inşallah. (Güzel yazamadım ama olsun) Ben NŞ adlı kişiyim ve 12 yaşındayım. Orhangazi/Bursa. Çok geçmiş olsun. Tüm dileklerimiz sizinle.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ