Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi’ye bağlı Yeniköy Mahallesi’nde daha önce mahalle içinde tamamlanan doğalgaz çalışmaları için ihtiyaç duyulan Çelik boru ana hat döşemeleri de başladı. Uzun süredir yaşanan çelik boru ithalatının önünün açılmasından sonra Orhangazi’deki Doğalgaz Kazı ve Dağıtım lisansını elinde bulunduran Armagaz firması Orhangazi ilçe Yeniköy Mahallesi arasındaki yaklaşık 8 kilometrelik bölümdeki çelik boru montajı da başlamış oldu.

 

Yeniköy’e doğalgaz müjdesi. Orhangazi’de doğalgaz kazı ve dağıtım lisansını elinde bulunduran Armagaz Firması çelik boru tedariğini gerçekleştirdi. Daha önce mahalle içi doğalgaz hatları ile doğalgaz kutularının yerleştirildiği Yeniköy Mahallesi geçen yıldan bu yana doğalgaza kavuşacağı günleri bekliyordu.
Çelik boru montajı başladı
Uzun süredir doğalgaz çelik boru ithalatında yaşanan sorundan dolayı çelik boru tedariğinde yaşanan sıkıntı giderildi. Armagaz firması çelik boruları Orhangazi’ye getirdi ve çelik boruların montajına başladı.
8 kilometre uzunlukta
Orhangazi’den Yeniköy’e uzanacak olan Çelik boru montajı ise Cihanköy istikametine oradan da Yeniköy’e kadar uzanacak. Bu aradaki mesafe ise 8 kilometre. Bu mesafede ihtiyaç duyulan çelik boruların tırlarla ilçeye getirilmesinin ardından ekipler geçtiğimiz Cuma gününden itibaren çelik boruların montajına başlandı. Armagaz firmasında hedef çelik boru montajını bir an önce tamamlayıp Yeniköy’ü doğalgaza kavuşturmak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ