Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

1,5 MİLYON TL DESTEKLİ ENGELSİZ TARIM PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

1,5 MİLYON TL DESTEKLİ ENGELSİZ TARIM PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Kaymakamlığı, Orhangazi Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığı ile geçen yıl planlanan ve BEBKA’ya proje desteği başvurusu yapılan Engelsiz Tarım Projesi için BEBKA’dan 1,5 milyon TL destek kredisi onaydan geçti. Proje ile ilgili önceki gün Kaymakamlık konferans salonunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Projeye HEKTAŞ Tarım’da destek veriyor.

BEBKA proje onayı ile yürütülecek olan Engelsiz Tarım Projesi ile ilgili Kaymakamlık Konferans Salonu’nda yapılan bilgilendirme toplantısına Kaymakam Süleyman Özçakıcı, Belediye Başkanı Bekir Aydın, projenin paydaş kuruluş temsilcileri ile MYO Müdürü Prof.Dr.Fatih Karpat katıldı.

Engelliler için tarım projesi

Orhangazi Kaymakamlığı, Orhangazi Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve proje hazırlıkları tamamlanarak BEBKA’dan yaklaşık 1,5 milyon destek sağlanacak olan Engelsiz Tarım Projesi Saadet Öcalgiray Meslek Okulu yakınlarında bulunan bir arsada tarım projesi hayata geçirilecek. Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan bilgilendirme toplantısında ise projede gelinen son durum ele alındı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ