ORHANGAZİ HABER - REKLAM ALANI
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

2 bin üyenin güncellemesi tamamlandı

2 bin üyenin güncellemesi tamamlandı
Sosyal Medyada Paylaş

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, hem üye güncellemeleri hem de 7 Eylülde başlayan rekolte beyan dönemi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, güncelleme ve Rekolte beyan döneminin devam ettiğini belirterek, güncelleme çalışmalarında bugüne kadar 2 bin 200 kooperatif ortağının güncellemeleri yapıldı. Toplam güncelleme yapacak ortak sayımız ise 3 bin olacağını tahmin etmekteyiz dedi.

20 GÜNDE 2 BİN 600 TON REKOLTE BEYANI ALINDI

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram rekolte beyanlarının da 7 Eylül tarihi itibarı ile başladığını hatırlatarak, 7 Eylülden bu yana 1150 ortağımızdan 2 bin 600 ton zeytin rekolte beyanı alınmıştır. Zeytin rekolte beyan süresi 15 Ekim mesai sonuna kadar tamamlanacak dedi. Bu yıl ki tahmini rekolte miktarını da 6 bin 500 ton olarak belirlediklerini ifade eden Remzi Bayram, tüm değerli ortaklarımızın Marmarabirlik üyelik güncellemelerini yapmalarını ve rekolte beyanı vermelerini bekliyoruz. Üyelerimizin kooperatiflerine sahip çıkmaları hem kooperatifimiz hem de üyelerimizin menfaatine olacaktır dedi. Remzi Bayram yeni hasat döneminde ise tüm üreticilere bol ve bereketli bir sezon diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ