Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

81 yaşında karanlık dünyası aydınlandı

81 yaşında karanlık dünyası aydınlandı
  • Sağlık
  • 12 Şubat 2021
  • 793 KEZ OKUNDU

Siirt’te doğuştan bir gözü görmeyen, diğer gözünde de bir yıl önce görme oranı azalan 81 yaşındaki Suphi Ayder, başarılı operasyonla görmeye başladı.

SİİRT (İGFA) – Siirt’li 81 yaşındaki Suphi Ayder, göz tedavisi için gittiği Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Opr. Dr. Şaban Kılıç’ın başarılı operasyonuyla sağlığına kavuştu.

Bir gözü doğuştan görmeyen, sağ gözünde ise yaklaşık bir yıldır görme oranı düştüğü için muayene için başvurdu Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde operasyon geçiren Suphi Ayder, doktoru Opr. Dr. Şaban Kılıç’a teşekkür etti.  Görmekte büyük zorluk çektiğini dile getiren Aydar, “Doğuştan bir gözüm görmüyordu. Katarat nedeniyle diğer gözüm de görmemeye başladı. Gerçekten dünyam karanlık olmuştu. Ne yapacağımızı bilmiyordum. Küçük de olsa bir ışık görmek için son umutla gittiğim hastanede muayenem yapıldı. Sağ olsun doktor gözümün görebileceğini müjdeledi. Ve hemen ameliyata alındım. Ameliyat sonrası gözlerim açıldı. Bu çok büyük bir nimettir. Allah doktordan bin defa razı olsun. Görmek kadar güzel bir şey olamaz. Ne kadar mutlu olduğumu bilemezsiniz.” dedi.

Başarılı operasyona imza atan Opr. Dr. Şaban Kılıç ise, kataraktın zor ameliyatlar arasında olduğunu belirterek, 81 yaşındaki amcanın mutluluğuna ortak oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ