Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

Adliye Sarayı yılsonu tamamlanıyor

Adliye Sarayı yılsonu tamamlanıyor

Orhangazi’de yapımına 2017 yılının sonlarında başlanan Yeni Adliye Binasında çevre düzenlemesi çalışmaları sürüyor. Adliye binasının kasım ayında çevre düzenlemesinin tamamlanması, aralık ayında ise tamamen bitirilmesi bekleniyor.

Orhangazi Adliye Sarayı’nda inşaat tamamlanma aşamasına geldi. Yapımına 2017 yılının sonunda başlanan ve yaklaşık 3 yıldır Hürriyet Mahallesi Taşkıranlar Mevkiinde devam eden Orhangazi Yeni Adliye Binası’nda çevre düzenlemesi çalışmalarında da sona gelindi.

KASIMDA ÇEVRE DÜZENLEMESİ TAMAMLANACAK

Orhangazi’nin yeni adliye sarayında devam eden çevre düzenlemesi çalışmalarının kasım ayına kadar devam edeceği kaydedildi. Çevre duvarlarının inşası ve diğer detaylar için ise yüklenici firma yetkilileri halen çalışmalarını sürdürüyor.

BAZI TEFRİŞATLAR İSE YERLEŞTİRİLMEYE BAŞLADI

Adliye Sarayı içindeki bazı tefrişatlar ise binaya gelmeye başladı. Dün ise adliye sarayının yeni otomatik kapıları TIR’larla binaya getirildi.

ARALIK AYINDA TESLİM

Kasım ayına kadar çevre düzenlemelerinin süreceği Adliye sarayında aralık ayında ise binanın teslim işlemlerinin yapılması, yeni yılla birlikte de Adliyenin yeni binada hizmet vermesi bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ