Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

İGF’den Kilis çıkarması

İGF’den Kilis çıkarması
  • Güncel
  • 02 Şubat 2021
  • 82 KEZ OKUNDU

Kilis Valisi Recep Soytürk’e makamında konuk olan İGF heyeti adına konuşan Genel Başkan Mesut Demir, kurumsal internet gazete ile meslektaşları bir çatı altında toplamak için çaba gösterdiklerini söyledi.

KİLİS (İGFA) – Kilis’te temaslarda bulunan İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF), Genel Başkan Mesut Demir ve beraberindeki heyetle birlikte Kilis Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) Genel Başkanı Mesut Demir’in yanı sıra, İGF Genel Başkan Vekili Seda Köktener, Reklam Müdürü Nurcan Köken, Yönetici Asistanı Didem Özer, İGF Kilis İl Temsilcisi Burak Özdemir ile  Kilis Basın Cemiyeti (KBC) Başkanı Nezir Çağlar, KBC Başkan Vekili Abdullah Alpdağ, KBC kurucu ğyeleri Şükrü Uncuoğlu ve İbrahim Özcan eşlik etti.

İGF Genel Başkanı Mesut Demir, Kilis Valisi Recep Soytürk’e federasyonun 1 yıl önce kurulduğunu, bu süre zarfında Türkiye genelindeki kurumsal internet gazetelerini bir çatı altında bir araya getirmek için çaba gösterdiklerini ifade etti. Gelecegin haberciliğini, sistemin nasıl gelişeceği ve işleyeceği hakkında bilgi veren Demir, internet yasasının da bir an önce Meclis’ten geçmesi için diplomasi trafiği yürüttüklerini dile getirdi.

Kilis Valisi Recep Soytürk ise gazeteciliğin dijital platformlara taşındığını ifade ederken, etik değerlere saygılı, toplumu bilgilendirici görev ifa eden gazeteciliğe kamuoyunun ihtiyacı olduğunu söyledi.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ