Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

AKÇAY ENGELLİ MEMUR ALIMI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

AKÇAY ENGELLİ MEMUR ALIMI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI
Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube ve Orhangazi belediyesi engelliler Koordinasyon merkezi Başkanı Emrullah Akçay engelli memur alımı kura başvurusu hakkında açıklamalar da bulundu.

Akçay yaptığı açıklama da; Lise ve ön lisans mezunları için 2 yılda bir yapılan engelli memur alımı başvurusu başvurularının 27 Ocak 2022 tarihinde başlayıp 15 şubat 2022 tarihinde biteceğini, bu tarihler arasında başvuru yapamayanlar için 09 mart 2022 tarihinde son başvuruların yapılabileceğini belirtti. İlkokul ve ortaokul mezunu engellilerin katılacağı kura başvurularının 28/04 /2022 tarihinde başlayıp 17/05/2022 tarihleri arasında biteceğini belirterek ,kura başvuru tarihini geçiren adayların 07/06/2022 tarihinde son kez başvuru yapabileceğini duyurdu. Dernek başkanı Emrullah Akçay, engelli dostlarımız için yapılacak (EKPSS) engelli memur sınavının 24/04/2022 Tarihinde yapılacağını duyurarak ilçemizde bu sınava katılacak engelli dostlarımızın Belediye Engelliler Koordinasyon Merkezimize Başvurmaları halinde Halk eğitim merkezi bünyesinde sınava hazırlık için özel kurslar açılacağını duyurdu.
Akçay ayrıca; Orhangazi Belediyesinin her zaman engelli dostlarının yanında olduğunu belirterek sınava ve kura çekimine girecek dostlarımıza şimdiden başarılar diliyorum dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ