SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Aksaray Üniversitesi’nde daire başkanlarından 2021 planlaması

Aksaray Üniversitesi’nde daire başkanlarından 2021 planlaması
Sosyal Medyada Paylaş

Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, daire başkanlarıyla bir araya gelirken, 2021 yılının yol haritasını oluşturdu.

AKSARAY (İGFA) – Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, öğrenciler ve akademik-idari çalışanlar için en ideal kampüs ortamını oluşturmaya yönelik çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Kurumdaki tüm çalışanlarla olduğu gibi daire başkanlarıyla da toplantılar ve ziyaretler biçiminde belirli aralıklarla bir araya geldiklerine dikkat çeken ASÜ Rektörü Şahin, “ Öğrencilerimiz ve akademik-idari çalışanlarımız için en ideal kampüs ortamını oluşturmaya çalışıyoruz. Bunu da el birliği içinde yapıyoruz. Hangi çalışmaların ne aşamada olduğunu hepimizin bilmesi, çalışmalara sunulacak katkıların artması bakımından önemli” dedi.

Prof. Şahin, çalışmalarda genel itibariyle herhangi bir sorun olmadığını ve işlerin belirlenen süreçler içerisinde ilerlediğini de belirttiği konuşmasında, Daire Başkanlarına katkıları münasebetiyle teşekkür etti. Yapılan kısa açıklamanın ardından Daire Başkanları, 2021 yılı boyunca yapmayı planladıkları çalışmalara ilişkin kısa sunumlar yaptı.

Toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Özçifçi ve Prof. Dr. Engin Deligöz ile Genel Sekreter Bayram Ali Yavaş da katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ