SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ALKIŞLAR ESNAF KEFALET’E

ALKIŞLAR ESNAF KEFALET’E
Sosyal Medyada Paylaş

Yılın Kooperatifi seçildi

Esnaflar adına uzun yıllardır yayın yapan Esnaf Haber Dergisi, 2020 yılının Esnaf Oskarlarını belirledi. Yılın en başarılı ve girişimci Kooperatifi Orhangazi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçildi. Dergi sahibi, ilçe protokolünün de katılımı ile düzenlenen mini bir törenle Yılın Kooperatifi Ödülünü Orhangazi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler’e takdim etti.

Türkiye’de son 20 yıldır Esnaf Haber Dergisi tarafından düzenlenen Yılın Esnaf Oskarları bu yıl da belirlendi. Binlerce üye ve okuyucunun oyları ile belirlenen ve farklı kategorilerde verilen ödüllerde bu yıl Orhangazi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine de en önemli ödül verildi.

YILIN KOOPERATİFİ ORHANGAZİ KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ

Esnaf Haber Dergisi’nin 2020 yılı değerlendirme sonuçlarına göre Yılın En başarılı ve en girişimci kooperatifi ise Orhangazi Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçildi. Binlerce üye ve okuyucunun oyları ile Yılın Kooperatifi seçilen Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, ödülünü Kaymakamlık makamında düzenlenen törenle aldı. Buradaki törene Kaymakam Süleyman Özçakıcı, Belediye Başkanı Bekir Aydın, Esnaf Haber Dergisi Genel Müdürü Cevat Önge ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Dergi genel müdürü Cevat Önge ödül araştırmasının uzun yıllardır büyük bir titizlikle yapıldığına dikkat çekerek bu yılın kooperatifi Orhangazi kooperatifi oldu. Bu konuda bizim de yaptığımız tespit ve araştırmalarda Orhangazi kooperatifinin son derece başarılı işlere imza attığını gözlemledik dedi. Cevat Önge daha sonra Kaymakam Özçakıcı ve Belediye Başkanı Aydın ile birlikte Kooperatif Başkanı Mehmet Güler’e ödülünü takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ