Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ARAŞTIRMA GEZİLERİ SÖLÖZ VE AKHAREM İLE DEVAM ETTİ

ARAŞTIRMA GEZİLERİ SÖLÖZ VE AKHAREM İLE DEVAM ETTİ
Sosyal Medyada Paylaş

Dünya Gazetesi Ekonomi yazarı ve araştırmacı gazeteci Rüştü Bozkurt’un Orhangazi’nin dünü bugünü ve geleceğini kaleme alacağı kapsamlı araştırma gezileri devam ediyor. Kırsal Mahallelerden başlayan gezilerde Rüştü Bozkurt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı ve Araştırma programının sponsoru Ergün Efendioğlu ile birlikte bu hafta Sölöz ve Akharem Mahallelerindeydi.

Dünya Gazetesi Ekonomi yazarı ve araştırmacı Rüştü Bozkurt’un Orhangazi ile ilgili araştırma gezileri devam ediyor. 1,5 yıllık olarak planlanıp sonrasında kitaplaştırılacak olan araştırma gezileri sonucunda Rüştü Bozkurt imzası ile kitaplaştırılacak.

Sölöz ve AKharem’deydiler

Yaklaşık 3 aydır kırsal mahallelerdeki araştırma gezilerini sürdüren Rüştü Bozkurt, beraberinde araştırma ve kitap çalışmalarının sponsorluğunu üstlenen Ergün Efendioğlu ve proje ortaklarından Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı ile birlikte Sölöz ve Akharem mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde mahallelerin muhtarlarının yanı sıra buraların önde gelen isimleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Rüştü Bozkurt, araştırma yazıları için bu bölgeler ile ilgili geçmiş ve bugünü ile ilgili bilgiler aldı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ