Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

AYDIN’DAN KURSİYELERE MORAL ZİYARETİ

AYDIN’DAN KURSİYELERE MORAL ZİYARETİ
Sosyal Medyada Paylaş

 

Orhangazi Belediyesi, Orhangazi Kent Konseyi ve RESLOG Türkiye katkılarıyla hayata geçirilen Orhangazi sosyal gelişim merkezi faaliyetlerini sürdürüyor. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi Sosyal Gelişim Merkezi Faaliyetlerini yürüten kursiyerleri ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Belediyemiz, Orhangazi Kent Konseyimiz ve RESLOG iş birliği ile hayata geçirdiğimiz, Orhangazi Sosyal Gelişim Merkezi kurslarına katılan kursiyerlerimizi ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın boş vakitlerinde iyi bir şekilde değerlendirebileceği hem eğitici hemde eğlenceli olan kurslarımıza katılarak keyifli sohbet gerçekleştirdik. Kursiyerlerimizin İlgi duyduğu kurslar el becerisini daha iyi bir şekilde kullanması ve güzel zaman geçirmeleri adına güzel bir fırsat oldu. Hayata geçirmiş olduğumuz bu kurslarımızda 184 kadın 72’si erkek olmak üzere toplamda 256 kursiyerimiz hem eğitim hemde el becerilerini sergilemektedir. Seramik kurslarımızdan, Havacılık kurslarımıza, Hat kurslarımızdan Bilgisayar ve Müzik kurslarımıza, Halk oyunları kurslarımızdan Suriyeliler için Türkçe okuma ve yazma kurslarına kadar birçok alanda kurslarımız mevcuttur.

 

Hem Eğlenceli hem de eğitici

Orhangazi Belediyesi, Orhangazi Kent Konseyi ve RESLOG işbirliği ile düzenlemiş olduğumuz birbirinden önemli kurslarımız hem eğlenceli hem de eğitici bir şekilde geçiyor. Her kurslarımız sonunda MEB onaylı sertifikalarını alacaklardır. Bu anlamda kurslara katılan tüm vatandaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ