Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

BALGÖÇ KADINLARINDAN ATKI BERE KAMPANYASI

BALGÖÇ KADINLARINDAN ATKI BERE KAMPANYASI
Sosyal Medyada Paylaş
Orhangazi Balgöç Şubesi üyesi kadınlar, her hafta dernek lokalinde bir araya gelerek, Huzurevi ve Çocuk Esirgeme Kurumları için elleri ile atkı, bere, kazak ve şal gibi ürünleri ortaya çıkarıyorlar. Dernek başkanı Hüseyin Ali Yetim, uzun zamandır dernek üyesi kadınların bu çalışmaları sürdürdüğünü belirterek, elde ettiğimiz ürünleri gerekli yerlere ulaştırıyoruz dedi.
Orhangazi Balgöç Şubesi üyesi 20’ye yakın kadın bir süredir anlamlı bir kampanya yürütüyor. Balgöç üyesi kadınlar kendi elleri ile ördükleri yüzlerce atkı, bere, eldiven, şal ve kazak gibi ürünleri özel ambalajlara koyarak Huzurevleri ve Çocuk Esirgeme Kurumlarına gönderiyorlar.
Dernek lokalinde çalışıyorlar
Dernek üyesi 20’ye yakın kadın, haftanın belli günlerinde dernek lokalinde biraraya gelerek tüm gün el örgüsü ürünler ortaya çıkarıyorlar. Bugüne kadar yüzlerce ürün ortaya çıkaran kadınlar hem vakitlerini değerlendiriyor hem de sosyal bir projeyi hayata geçirmiş oluyor. Dernek başkanı Hüseyin Ali Yetim, dernek üyesi kadınlara teşekkür ederek, Yalova’da faaliyet gösteren Etrofil isimli tekstil fabrikası bizlere yün iplik desteğinde bulunuyor. Tüm fabrika yetkililerine bu duyarlı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum dedi. Hasan Ali Yetim, kadınlarımızın hazırladıkları el emeği ürünleri özel paketlerle Bursa ve Yalova’daki Huzurevi sakinleri ile Çocuk Esirgeme Kurumundaki çocuklarımıza hediye ediyoruz diye de sözlerine ekledi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ