SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Batman’da mahallelerin 404 talebi çözüme kavuştu

Batman’da mahallelerin 404 talebi çözüme kavuştu
Sosyal Medyada Paylaş

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, mahalle buluşmaları kapsamında 2020 yılına muhtarlarda gelen 404 talebini programa alarak yüzde 90’ını sonuçlandırdıklarını kaydetti.

BATMAN (İGFA) – Batman’da mahalle buluşmalarını sürdüren Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, sorunların çözüme kavuşturulması için yerinde incelemeler yapmaya devam ediyor.

Mahalle muhtarlarının belediyeye yazılı olarak ilettikleri konuların çözümü için ekibiyle birlikte takibini sürdüren Vali ve Başkan Vekili Şahin, 2020 yılı içerisinde Batman’ın 45 mahalle muhtarı ve sakinleri tarafından ilgili birimlere sevk edilen 404 talebin yüzde 90’ının çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

Bugüne kadar Hilal, Seyitler, Sağlık, Tilmerç, Pazaryeri, Petrolkent ve Kültür Mahalleleri’nde Mahalle Buluşmaları Programı gerçekleştiren Vali Şahin, iletilen konular arasında yolların asfaltlanması, kaldırım çalışmaları, parke taşı işleri, ilaçlama, metruk evlerin yıkımı, altyapı sorunların çözümü, kanalizasyon, su arıza iş ve işlemleri, imar sorunlarının çözüme kovuşturulması, park ve bahçe ihtiyaçlarının giderilmesi, temizlik, sosyal yardım konularında yapılan talep, dilek ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak için çaba sarf eden Belediye Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nü çalışmalarından ötürü kutladı. 404 talebin ilgili birimlere sevk ederek taleplerin yüzde 90’ının çözüme kavuşturulduğunu kaydeden Vali Şahin, çözüm bekleyen diğer taleplerin de 2021 yılı programına alındığını sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ