Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

BEKİR AYDIN İL VE TARIM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

BEKİR AYDIN İL VE TARIM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan İnce ve İmar ve Şehircilik Müdürü Bilal Acar Orhangazi Ziraat Odası Başkanı Hasan Cevizlidere ile birlikte Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül’ü ziyaret etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Bugün Bursa İl Tarım ve Orman Müdürümüzü Belediye Başkan Yardımcımız, İmar Müdürümüz ve Orhangazi Ziraat Odası Başkanımız ile birlikte ziyaret ettik. İlçemiz tarımsal alanda her geçen gün daha da artması ile birlikte tarımsal konularda taleplerin karşılanması noktasında çalışmalarımızı müdürümüze sunduk.  Tarımsal alanda Zeytinin tek gelir olarak değil de farklı ürünlerin de tarımsal alanda üretilmesi noktasında çiftçilerimize her türlü destekleri sağlıyoruz.

 

Orhangazi toprağı tarıma elverişli ve zengindir

 

İlçemizde tarım arazilerinin toprakları birden fazla ürün çeşitlerinin yetiştirilmesi noktasında zenginliğe sahiptir. Bu zengin topraklarda sadece Zeytin üretimi değil farklı ürün çeşitliliğini artırmak amacıyla tıbbı ve aromatik bitki yetiştirildiğinin de yaygınlaşması gerekmektedir. İl Tarım Müdürümüz ile bu konuları da ele alarak çiftçilerimize destek sağlanmasını gerektiğini vurguladık. Çiftçilerimize her türlü desteklerini her anlamda sürdüren İl Tarım Müdürümüze teşekkür ediyorum. Bu konular da neler yapabilir noktasında gerekli çalışmaları hep beraber yürüteceğiz” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ