Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

BURKON, Bursa’dan 13 kongreye hazırlanıyo

BURKON, Bursa’dan 13 kongreye hazırlanıyo
  • Yaşam
  • 08 Şubat 2021
  • 28 KEZ OKUNDU

Kongre ve turizm sektörünün önemli aktörlerinden biri olan BURKON Turizm & Kongre, 2021 yılında 7’si online 6’si fiziki olmak üzere toplamda 13 kongre yapacak.

BURSA (İGFA) – Bursa başta olmak üzere ülkeye önemli kongre, sempozyum, kurs, zirve ve toplantılar kazandırarak turizme de katkı sağlayan BURKON Turizm & Kongre, 2021 yılı kongre takvimini belirledi. COVID-19 salgını etkisinde başladığımız 2021 yılında da kongrelerini aksatmamak adına çalışmalarını sürdüren ve online kongre ve toplantı programlarına yatırımlar yapan Burkon, yıl içerisinde yapacağı 13 kongrenin hazırlıklarını tamamladı.

Dermatolojiden İç Hastalıklarına, Nörolojiden Pediatriye, Spor Bilimlerinden Psikofarmakolojiye kadar pek çok önemli alanda kongreler organize edeceklerini ifade eden BURKON Turizm & Kongre Genel Müdürü Hasan Eker, pandeminin etkilerinin ülkede yaklaşık bir yıldır sürdüğünü ifade ederek, süreç içerisinde online kongre ve webinar hizmetleri verdiklerini söyledi.  Eker, çevrim içi kongrelerin fiziki kongrelerin yerini tutmasa da mevcut şartlarda en iyi toplantıyı organize etmeye çalıştıklarını belirterek, “Bu yıl 13 kongre düzenleyeceğiz. Bunlardan 7’si online 6’sı fiziki olacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ