Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

BURSA ODALAR BİRLİĞİNDEN DEMİRKAYAYA TAM DESTEK

BURSA ODALAR BİRLİĞİNDEN DEMİRKAYAYA TAM DESTEK
Sosyal Medyada Paylaş

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Merkez Birliği’ne bağlı farklı meslek odalarının başkanları Orhangazi’ye gelerek Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı İbrahim Demirkaya ile bir araya gelerek desteklerini açıkladılar.
Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları üst Birliği’ne (BESOB) bağlı bazı Meslek Odaları başkan ve yöneticileri Orhangazi’ye gelerek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayı İbrahim Demirkaya ile bir araya geldiler.

ODA BAŞKANLARINDAN TAM DESTEK

BESOB’a bağlı Bursa Simitçiler Odası Başkanı Erdal Pınar, Bursa Dokumacılar Odası Başkanı Aydın Çitil, Bursa Kantinciler Odası Başkanı Özgür Güneş ve Bursa Emlakçılar Odası Başkanı Erdal Çelebi Orhangazi’ye gelerek Orhangazi Muhtelif Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İbrahim Demirkaya ve yönetim üyeleriyle buluştu. 6 Mart Pazar günü Sakallı Düğün Salonunda gerçekleşecek olan kongrede Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin tam destek yanlarında olduklarını açıklayarak Birlik Başkanı Arif Tak’ın cenaze programı nedeniyle toplantıya katılamadığını belirten oda başkanları, Başkan Adayı İbrahim Demirkaya ve yönetim kurulu üyeleriyle projeler hakkında istişare gerçekleştirdikten sonra destek mesajları verip ilçeden ayrıldılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ