Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

CARGİLL ÜST YÖNETİMİNDEN TUNA GAZETE’YE ZİYARET

CARGİLL ÜST YÖNETİMİNDEN TUNA GAZETE’YE ZİYARET
Sosyal Medyada Paylaş

Geçtiğimiz yılın şubat ayında Cargill’in Türkiye’den yönettiği Ortadoğu, Türkiye ve Afrika bölgesinin kurumsal ilişkiler yolculuğuna liderlik edecek yeni ismi olan Arzu Örsel, beraberinde Cargill Fabrika Müdürü Cenan Celebçi ile birlikte Tuna Gazete’yi ziyaret etti.

Cargill’de geçen yıl gerçekleşen görev değişimi sonrasında Cargill’in Türkiye’den yönettiği Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Bölgesinin kurumsal ilişkiler müdürlüğü görevine getirilen Arzu Örsel, pandemi nedeniyle uzun süredir gerçekleştiremediği Orhangazi turuna medya ile başladı.

Tuna Gazete’yi ziyaret etti

Beraberinde Cargill fabrika müdürü Cenan Celebci ve Cargill’in iletişim danışmanlığı firması Mese İletişim Danışmanlığı yetkilileri Mert Aybars ve Manolya Mansuroğlu ile birlikte Tuna Gazete yöneticileri Hasan Bozbey ve Musa Öztürk ile bir araya gelen Arzu Örsel pandemi nedeniyle geçen yıl gerçekleştirmesi gereken ziyaretleri ancak şimdi yapabildiklerini belirterek, bizim evimiz Orhangazi. Orhangazi’deki tüm kurum ve kuruluşlarla iletişim halinde olmak bizlerin en çok benimsediğimiz şey dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ