Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

CEZAEVİ PLAN DÜZENLEME TEKLİFİ NİSAN AYINA ERTELENDİ

CEZAEVİ PLAN DÜZENLEME TEKLİFİ NİSAN AYINA ERTELENDİ
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Belediyesi Mart ayı meclis toplantısının 2. Birleşimi Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Başkanlığında meclis salonunda gerçekleşti. Mart ayı meclis toplantısının 2. Birleşiminde komisyonlardan gelen 2 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Şubat meclisinin ilk oturumunda gündeme gelen Çeltikçi Mahallesi’nde planlanan cezaevi binası ile ilgili plan düzenlemesi ise İmar Komisyonu tarafından görüşüldükten sonra Nisan Meclisine gelecek.

Orhangazi Belediyesi Mart ayı meclis toplantısının 2. Birleşiminde ilk gündem maddesi olan Yenisölöz Mahallesi 1/1000 ölçekli uygulama imar planı revizyonu imar komisyonundan geldiği gibi oylandı. İmar komisyonundan gelen rapor ile gündemin 2. maddesi olan Kırsal Mahalle ve kırsal yerleşim alanlarında ruhsat işlemleri detaylı incelenmesi için imar komisyonuna geri çekmeye ve aynı zamanda hukuk komisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi. Orhangazi Belediyesi Mart ayı meclis toplantısının 2. Birleşimi sonrası meclis üyelerinin gündeme dair ve gündem dışı dilek ve temenniler ile son buldu.

Cezaevi plan düzenlemesi nisan meclisine

Öte yandan Şubat Ayı Meclis toplantısının ilk oturumunda gündeme gelen ve imar komisyonuna havale edilen Cezaevi arsası plan düzenlemesi ise Nisan ayı meclis toplantısına kaldı. İmar Komisyonu konuyu değerlendirdikten sonra onay için nisan ayı meclisine taşıyacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ