Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

CİHANKÖY’E BAĞLANTI YOLU

CİHANKÖY’E BAĞLANTI YOLU
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Belediyesi Cihanköy Mahallesi’ne ulaşımı kolaylaştırıyor. Bu kapsamda Orhangazi Endüstri Meslek Lisesi civarı, Cihanköy Mahallesi arasında bağlantı yolu yapılıyor. Toplamda 1,2 kilometrelik yol çalışması Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. Yol çalışması kısa bir süre içerisinde bitirilecek.

Orhangazi Belediyesi Orhangazi’nin genelinde vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak projelerine devam ediyor. Bu çerçevede Orhangazi Endüstri Meslek Lisesi civarı, Cihanköy Mahallesi yolu arası birleştiriliyor. Toplam 1,2 kilometrelik yol zemin sertleştirilmesi için malzeme seriliyor. Yol asfalt kaplaması yapıldıktan sonra hizmete açılacak.

Her şey Orhangazi’miz için vurgusunu yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın yaptığı açıklamada “ Çalışmalarımızı ara vermeksizin Orhangazi genelinde sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmaların sonucunda hep birlikte daha güzel bir Orhangazi‘de yaşama imkânı bulacağız. Bir çalışmamızı da Orhangazimizin güzide mahallelerinden Cihanköy Mahallesi için yapıyoruz. Cihanköy Mahallesi yolunu Orhangazi Meslek Lisesi yanından 1,2 kilometrelik asfalt yolla birleştirerek ulaşımı çok daha kaliteli bir hale getiriyoruz.“ diyerek sözlerini “ İnşallah yapacağımız diğer çalışmalarla gerek Orhangazi içerisi olsun, gerekse Orhangazi’den uzak mahallelerle bağlantıları olsun ulaşım çok daha kaliteli bir hale gelecek. Yeni yapılan yolların hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.“ Cümleleriyle tamamladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ