Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

DAHA GÜÇLÜ YARINLAR İÇİN ALİ SEVİNÇ YENİDEN ADAY

DAHA GÜÇLÜ YARINLAR İÇİN ALİ SEVİNÇ YENİDEN ADAY
Sosyal Medyada Paylaş

 

Orhangazi de 20 Şubatta yapılacak olan Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası kongresi öncesinde başkanlığa yeniden aday olduğunu açıklayan Ali Sevinç, Şoförler Odası’nda basın mensupları ile bir araya geldi. Ali Sevinç,

Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Sevinç, 20 Şubatta yapılacak olan Şoföler Odası Olağan Genel Kurulu öncesinde mevcut aday yönetimi ile basın mensuplarını ağırladı. İki dönemdir Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığı yapan Ali Sevinç, oda başkanlığı döneminde yaptıkları çalışmaları ve yeni dönemde yapılacak çalışmaları basın mensupları ile paylaştı.

 

Hep birlikte daha iyi günlere

2018 yılında yapılan son olağan genel kurulda göreve geldikten sonra üyelerin talepleri ve menfaatleri doğrultusunda faaliyetler yürüttüklerini ifade eden Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Sevinç bu süreçte 5362 sayılı yasa gereğince oda üye kayıt bilgileri e-esnaf sanatkarlar veri tabanında güncellenerek üye tarafından istenilen belgeler bilgisayarlar ortamına alındı. Esnaf Sicil Müdürlüğü ile yapılan anlaşma gereğince artık yeni kayı, esnaf sicil vize işlemlerimiz binamızda yapılmaya başladı dedi. Ali Sevinç üyelerin mesleki ve teknik ihtiyaçlarının da karşılandığına dikkat çekerek, üyelerin faaliyet konularına giren işlerde gelişmelerine yardımcı olmak ve katkı sağlamak amacıyla etkinlikler düzenledik diye konuştu. Karayolu taşıma kanununda yapılan değişiklikler için Bakanlık ve Federasyon nezdinde yazışmalar yapılarak sürenin uzatılmasını da sağladıklarını hatırlatan Ali Sevinç, odamıza yeni bir plaka basım makinesi kazandırdık. Mevcut taksi duraklarının kabinleri yenilendi. Bununla birlikte üyelerimizin özellikle mesleki belgeleri ile ilgili tüm iş ve işlemleri de onlar adına odamız tarafından yürüttük dedi.

Yeni dönemde de çalışmalarımız artarak devam edecek

Ali Sevinç mevcut yönetimi ile yeni dönemde de göreve talip olduğunu belirterek, yeni gelişmeler, mesleki tüm gelişmeleri takip ederek üyelerine en iyi hizmeti vermek adına bundan sonraki süreçte de çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ