Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

DAVUT GÜRKAN:”20 YILLIK KAZANIMLARI TAÇLANDIRACAK HİZMETLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

DAVUT GÜRKAN:”20 YILLIK KAZANIMLARI TAÇLANDIRACAK HİZMETLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Sosyal Medyada Paylaş

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa’nın farklı ilçelerinde partisinin mahalle başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Orhangazi İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğinde Orhangazi mahalle başkanları ile bir toplantı gerçekleştiren İl Başkanı Davut Gürkan,

burada mahalle teşkilatlarının çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Toplantı, AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, il ve ilçe yöneticileri, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve mahalle başkanlarının katılımları ile gerçekleştirildi.

Toplantıda mahalle başkanlarının öneri ve taleplerini tek tek dinleyerek notlar alan Başkan Gürkan, teşkilatlarının uç beyi niteliğindeki mahalle başkanlarının çalışmaları sayesinde şehrin her noktasındaki vatandaşların öneri ve talepleri doğrultusunda ihtiyaçların belirlenip, en doğru hizmetlerin verilmeye çalışıldığını belirtti.

Bursa’nın tüm ilçeleri ile nitelikli bir şehir olduğunun altını çizen Davut Gürkan, “Bursamızı her yönü ile kalkındırıp, hemşehrilerimize hak ettikleri hizmetleri getirebilmek için her kademeden teşkilat mensuplarımız

ve başta büyükşehir belediyemiz olmak üzere tüm belediye başkanlarımızla sahada, gece gündüz halkımızla iç içeyiz. Tüm bu çalışmalarımızda en büyük güç ve moral kaynağımız partimizin kuruluşundan partilerimize karşı güven ve teveccühlerini arttırarak sürdüren Bursa Halkımız ve hemşehrilerimizle kurdukları köprülerle yolumuzu aydınlatan mahalle başkanlarımızdır. Ben buradan partimizin hizmet ve yönetim anlayışını en iyi şekilde temsil eden tüm mahalle başkanlarıma teşekkür ediyorum. Şimdi partimizin kuruluşundan bu yana geçen 20 yıllık sürede ülkemiz ve yerelde Bursamızın önüne serdiğimiz hizmetlerimiz ve ortaya koyduğumuz vizyonu taçlandıracak hizmetleri hayata geçirme vaktidir. Halkımız,hak ettiği hizmetlerin ancak AK kadrolar tarafından verilebileceğini biliyor ve bizlere güveniyor. İnşallah bu güvenden aldığımız güçle ülkemiz ve Bursamızın geleceği için hedeflerimizi birer birer hayata geçirmeye devam edeceğiz”dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ