Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Demokrat Parti’den Taşıyıcılar’a ziyaret

Demokrat Parti’den Taşıyıcılar’a ziyaret
Sosyal Medyada Paylaş

Demokrat Parti İlçe Teşkilatı Taşıyıcılar Kooperatifi’ ni ziyaret etti. Yapılan çalışmalar hakkında Kooperatif Başkanı Beytullah Güneş’ ten bilgi alan İlçe Başkanı Baki Bekar, Belediye Meclis Üyeleri ile Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, yeni yapılan lojistik depolama tesisinin hem kooperatif hem de ilçemiz adına ekonomik anlamda katkı sağlayacağını dile getirdi.

Kooperatif Başkanı Beytullah Güneş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Baki Bekar; “İlçe kamuoyunun takdirini kazanan bu güzide kuruluşumuzun özellikle pandemi döneminde biraz ağır işleyen bürokrasiye rağmen ilçemize kazandırdıkları projelerle birlikte bundan sonra yapacakları işlerden alnının akıyla çıkacağından şüphemiz yoktur. Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi olarak Orhangazi Lojistik ile oluşturulan Depo ve Antrepo ilçemizde ilk olmakla birlikte bölgeye de örnek olmuştur. Bir kooperatifin attığı adımların bölgemize örnek teşkil ettiğinin en güzel örneği Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi olmuştur. Bu vesile ile Başta Kooperatif Başkanı Beytullah Güneş ve Yönetim Kurul olmak üzere kooperatif ortakları ile emeği geçen herkesi kutlarım” dedi.

Yapılan ziyaret nedeni ile Demokrat Parti İlçe Başkanı Baki Bekar Belediye Meclis Üyeleri ile Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Kooperatif Başkanı Beytullah Güneş, Orhangazi’ye katma değer sağlamaya ve ilçenin tanıtımına katkı sunmaya devam edeceklerini belirtti.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ