SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Denizli Kent Konseyi çevrim içi söyleşileri sürdürüyor

Denizli Kent Konseyi çevrim içi söyleşileri sürdürüyor
Sosyal Medyada Paylaş

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, online olarak devam ettiği söyleşiler kapsamında 21. yüzyıl yetkinlikleri ve kazanımlarını konuştu.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafında online olarak düzenlenen programlar devam ediyor. Online söyleşi programının konuğu bu kez eğitim tasarımcısı, profesyonel koç Serkut Kızanlıklı oldu.

Programa Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın ve davetliler katıldı. Pandemi ile birlikte Kent Konseyi çalışmalarının düzenli bir şekilde online olarak devam ettiğini söyleyen Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, haftada en az iki programı çevrim içi olarak gerçekleştirdiklerini belirterek, “Özellikle gençlerimizi ilgilendiren 21. yüzyıl yetkinliklerinin konuşulduğu bu programdan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum. Genç kardeşlerimizin geleceğe yönelik kafalarındaki soru işaretlerinin çok güzel bir şekilde yanıt bulacağına ve faydalı olacağına eminim” dedi.

Profesyonel koç Serkut Kızanlıklı ise, Türkiye’de yaşayanlar açısından 11 Mart 2020 tarihinin bir dönüm noktası olduğunu söyledi. Yetkinlik kavramını bir alandaki kişinin uzmanlığı olarak nitelendiren Kızanlıklı, yetkinlik kavramı üzerine bilgilerini davetlilerle paylaşarak, “Yeteneğinizin üzerine, bilgi, hüner ve davranışınızı da dönüştürmelisiniz. Yetkinlik bilgilerle birlikte o yeteneği davranışa dökmektir” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ