Reklam
Reklam
SON DAKİKA
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun
Ajans Orhangazi Haber

Denizli’de köpeğin vücudundaki tümör ameliyatla alındı

Denizli’de köpeğin vücudundaki tümör ameliyatla alındı
Sosyal Medyada Paylaş

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kangal cinsi bir sokak köpeğinde bulunan 40 santimetrelik tümörü gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla alındı. Operasyon sonrası sağlığına kavuşan sokak köpeği sahiplenmeyi bekliyor.

DENİZLİ (İGFA) –  Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eşine az rastlanır bir operasyona imza atıldı. Cankurtaran Mahallesi’nde duyarlı vatandaşlarca merkeze getirilen kangal cinsi sokak köpeğinin ilk kontrollerinde vücudunda 40 santimetrelik bir tümörle karşılaşıldı. Büyükşehir Belediyesi Veteriner hekimleri tarafından acilen ameliyata alınan köpeğin vücudundan yaklaşık 40 santimetre uzunluğundaki tümör çıkartıldı.  Sokak köpeğinin tedavisinin başarıyla tamamlanırken, hayati tehlikeyi atlattığı ifade edildi.

SAHİPLENME ÇAĞRISI

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi Veteriner Hekimi Hasan Kılınç,  Patolojik sonuçlarına göre tümörün iyi huylu olduğu saptandığını belirterek, bir aylık süreçte tedavi gören köpeğin şu an gayet sağlıklı durumda olduğunu söyledi. Kılınç, merkezdeki diğer can dostları gibi köpeğinde sahiplenmeyi beklediği ifade edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ