SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Denizli’nin iyilik melekleri derman oluyor

Denizli’nin iyilik melekleri derman oluyor
Sosyal Medyada Paylaş

Denizli’de 2017 yılında faaliyete geçen Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, bugüne kadar 40 binden fazla vatandaşın imdadına yetişti. Büyükşehir Belediyesi, 40 binin üzerindeki vatandaşı 532 bin kez ziyaret ederek dertlerine derman oldu.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 6 yıldır faaliyette olan Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, 40 binden fazla vatandaşa ulaştı.

Günlük yaşam faaliyetlerini tek başına sürdüremeyen, evde bakım ve sağlık hizmetine ihtiyaç duyanlar başta olmak üzere bugüne kadar binlerce vatandaşın yüzünü güldüren Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, kuruluşundan bu yana, 18 bin 967 kişiye evde bakım, 15 bin 63 kişiye de evde sağlık ve 6 bin 346 kişiye de hasta nakil hizmeti vererek ihtiyaç sahibi toplamda 40 bin 376 vatandaşın imdadına koştu. Vatandaşları belirli aralıklarla ziyaret eden ekipler 40 binin üzerindeki vatandaşı 532 bin kez ziyaret ederek dertlerine derman oldu.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Evde Bakım ve Sağlık Merkezi’nin sadece kent merkezinde değil, 19 ilçe ve 616 mahallede canla başla hizmet verdiğini söyledi. Denizli’nin tamamında ihtiyacı olan vatandaşlara yardımcı olmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Zolan, “Denizli’de kimse ben sahipsiz kaldım’ demesin. Nerede muhtaç insanımız varsa bizlere bildirin. Belediyecilik faaliyetlerimizin yanında sosyal belediyecilik anlayışımızı en üst seviyede başarı ile sürdürmeye devam eden çalışan arkadaşlarıma verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ