Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

DÖKTAŞ’TAN EK YATIRIM

DÖKTAŞ’TAN EK YATIRIM
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Döktaş Dökümcülük A.Ş. Orhangazi’deki mevcut tesislerine ek yeni bir yatırım gerçekleştiriyor. Döktaş, yatırım kararı ile ilgili KAP’a bildirimde bulundu.

Döktaş Dökümcülük yatırımını büyütüyor. Orhangazi’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Döktaş Fabrikası, mevcut tesislere katma değerli işlenmiş döküm parça kapasitesini artırmak için mevcut tesise ek bina yaparak yatırımını genişletmiş olacak.

KAP’a bildirimde bulunuldu

Döktaş konu ile ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformuna da bildirimde bulundu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

”Şirketimiz, Orhangazi Demir Döküm tesislerinde katma değerli  işlenmiş döküm parça kapasitesini artırmak için mevcut işleme tesisi binasına ek yeni bina yatırımı yapma kararı almış, yapı ruhsatı müracaatı ile ilgili doküman ve projeleri 03 Eylül 2021 tarihi itibariyle Orhangazi Belediyesi’ne teslim ederek ruhsat alınması sürecini başlatmıştır. Yapılması hedeflenen yeni işleme tesisi binasının kapalı alanının yaklaşık olarak 18.000 metrekare olması planlanmaktadır.”

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ