SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

DP BAKİ BEKAR İLE DEVAM

DP BAKİ BEKAR İLE DEVAM
Sosyal Medyada Paylaş

Demokrat Parti Orhangazi İlçe kongresi Parti lokalinde yapıldı. DP’de uzun süredir ilçe başkanlığı görevini yürüten Baki Bekar, tek başına girdiği seçimlerden yeniden ilçe başkanı olarak seçildi.

Demokrat Parti’nin Orhangazi İlçe Kongresi Partinin Orhan Bey Caddesi üzerindeki parti lokalinde yapıldı. DP Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Başkan yardımcısı Ahmet Okur’un yanı sıra Demokrat Parti il başkanı Çağrı Kaplan, çevre ilçelerden gelen ilçe başkanları, DP’nin 2019’daki belediye başkan adayı Çetin Çoklar, Saadet Partisi ilçe başkanı Yakup Yıldırım, bazı STK temsilcileri ile partililerin katıldığı DP Orhangazi ilçe kongresinde divan başkanlığını da İl başkanı Çağrı Kaplan yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan kongrede faaliyet raporu ve gelir gider raporları okunarak delegelerin onayına sunuldu.

AHMET OKUR’DAN GÜNDEME İLİŞKİN KONUŞMA

Daha sonra mikrofonu alan DP Genel Başkan yardımcısı Ahmet Okur 2019’daki yerel seçimlere vurgu yaparak, DP Orhangazi’de Çetin Çoklar ile seçim zaferi yaşayacakken, o dönemde bir tarafta iktidarın tüm nimetlerini kullanan iktidar partisinin adayı, diğer tarafta ise muhalefeti sadece kendilerinden ibaret sananlar nedeniyle seçim zaferi yaşayamadıklarına vurgu yaptı.

BAKİ BEKAR YENİDEN İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ

Kongrede konuşmaların ardından ise seçimler maddesine geçildi. Yapılan kongrede mevcut başkan Baki Bekar yeniden DP ilçe başkanı seçildi.

İŞTE DP’NİN YENİ YÖNETİMİ

 1. Baki Bekar
 2. Sabriye Acun
 3. Nevriye Ertaş
 4. Ahmet Yaşa
 5. Hasan Dursun
 6. Cavit Uçar
 7. Emrullah Gündüz

İl Delegeleri

 1. Baki Bekar
 2. Ahmet Yaşa
 3. Nevriye Ertaş
 4. Hasan Dursun
 5. Bülent Metin
 6. Süleyman Yaşa
 7. Mecit Yıldıran
 8. Emrullah Gündüz
 9. Cavit Uçar
 10. Abdullah Tetik
 11. Mehmet Bayram
 12. Sabri Acun
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ