Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

EĞİTİMDE HEDEF “SIFIR SORUN”

EĞİTİMDE HEDEF “SIFIR SORUN”
Sosyal Medyada Paylaş

Belediye Başkanı Bekir Aydın İl Milli Eğitim Müdürü ile görüştü

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür’ü ziyaret etti. Ziyarette Eylül ayında başlayacak olan 2022-2023 eğitim öğretim yılı ve Milli Eğitim Bakanlığının Orhangazi‘de devam eden ve planlanan yatırımları görüşüldü. Görüşmeler sırasında Belediye Başkanı Bekir Aydına Belediye Başkan Yardımcısı Erkan İnce ve ilgili Birim Müdürleri eşlik etti.

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, yoğun çalışma temposuna ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı Bekir Aydın çalışmaları kapsamında Bursa’da ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Aydın, Bu çerçevede Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür ile görüştü. Bekir Aydın Serkan Gür görüşmesinde 2022-2023 eğitim öğretim yılıyla İlgili planlamalar ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Orhangazi’de gerçekleştirilecek yatırımlar ele alındı.  Görüşmeler olumlu bir atmosferde gerçekleştirildi.

 

Yeni eğitim öğretim yılı hazırlıklarına şimdiden başladıklarını belirten Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, yaptığı açıklamada “ Allahlın izniyle bu yıl Pandeminin dayattığı kısıtlamadan uzak bir eğitim öğretim yılı içerisinde olacağımıza inanıyoruz. Bizler şimdiden yeni eğitim öğretim yılı için hazırlıklarımıza başladık. Evlatlarımızın sorunsuz bir eğitim öğretim yılı geçirebilmeleri için elimizden gelen bütün önlemleri alıyoruz. Dedi. Başkan Aydın sözlerini“ Bursa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serkan Gür ile 2022-2023 eğitim öğretim yılını, Milli Eğitim Bakanlığımızın Orhangazimiz de planladığı yatırımları konuştuk. Kendilerine nazik misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.“ cümleleriyle tamamladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ