Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ERBAKAN VEFATININ 11. SENE-İ DEVRİYESİNDE DUALARLA ANILDI

ERBAKAN VEFATININ 11. SENE-İ DEVRİYESİNDE  DUALARLA ANILDI
Sosyal Medyada Paylaş

Saadet Partisi Orhangazi ilçe Başkanlığının  kurucu lideri, 54. Hükümetin Başbakanı ve Saadet Partisinin merhum Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 11. Sene-i devriyesinde Orhangazi’de bir anma ve anlama programı gerçekleştirdi.

Orhangazi’de hafta sonu Saadet Partisi ilçe başkanlığı tarafından organize edilen ve partinin yüksek istişare kurulu üyeleri İbrahim Titiz ile Mehmet Karaman’ın konuşmacı olarak katıldığı programa partinin il başkanı Mehmet Atmaca ilçe başkanı Yakup Yıldırım, Ak Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu,Chp ilçe başkanı Ender Teke , İyi Parti ilçe başkanı İsmail Kaya, Demokrat Parti ilçe başkanı Baki Bekar,meslek odalarının başkan ve yöneticileri,stk temsilcileri ile parti üyeleri katıldı.
Saadet Partisi Bursa il başkanı Mehmet Atmaca ve ilçe başkanı Yakup Yıldırım’ın açılış konuşmalarını yaptığı programda, Saadet Partisi yüksek istişare kurulu üyesi İbrahim Titiz ile yine yüksek istişare kurul üyesi olan ve aynı zamanda Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın uzun yıllar özel kalemliği yapan Mehmet Karaman Necmettin Erbakan’ın siyasi hayatından ve siyasi sürecine ait kesitler anlattı.
Öte yandan programda Orhangazili kitap yazarı Elif Turan’a İbrahim Titiz tarafından plaket takdim edilirken, program sonunda ise davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ