Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ESNAF KEFALET’TEN TAŞIYICILAR’A DESTEK ZİYARETİ

ESNAF KEFALET’TEN TAŞIYICILAR’A DESTEK ZİYARETİ
Sosyal Medyada Paylaş

Geçtiğimiz hafta Döktaş Fabrikası ile Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi’nin arasında yaşanan gerginliğin ardından Orhangazi Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Mehmet Güler “Bizim için esnafımız her şeyden önce gelir. Taşıyıcılar Kooperatifi üye ortaklarımızın menfaatleri doğrultusunda her daim yanlarındayız” dedi.

‘Destek vermek boynumuzun borcudur’

Geçtiğimiz hafta Döktaş Fabrikası’nın Taşıyıcılar Kooperatifi ile sözleşmesine karşın yükünü başka firmalara taşıtması üzerine yaşanan gerginlik sonrası Taşıyıcılar Kooperatifi’ne destek ziyaretleri sürüyor. Dün Orhangazi Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaretinde, “Orhangazi’nin güzide kurumlarından ve Orhangazi ekonomisinde tartışılmaz bir yere sahip olan Taşıyıcılar Kooperatifimiz ile Döktaş Fabrikası arasında çıkan gerginlik bizi ziyadesi ile üzmüştür. Bu olayda birçoğu kooperatifimizin de ortağı olan şoför esnafımız hakkını aramak, ekmeğine sahip çıkak istemiştir. Bu haklı istekleri karşısında kendilerinin yanında durmak ve Esnaf Kefalet Kooperatifi olarak destek vermek boynumuzun borcudur” dedi.

‘Şoför esnafımızın da her daim yanındayız’

Orhangazi olarak Taşıyıcılar Kooperatifi’nin arkasında olmak gerektiğini vurgulayan Mehmet Güler, “Her geçen gün başarısını katlayarak arttıran, ilçe ekonomisine olduğu kadar ülke ekonomisine de büyük katma değer sağlayan bu kurum Orhangazi’nin göz bebeğidir. Orhangazililer, siyasi partiler, STK’lar olarak bu kuruma sahip çıkmak, bir haksızlık varsa karşısında durmak asli görevimiz olmalıdır. Biz göreve ‘esnafımızın her daim yanındayız’ sloganı ile geldik. Burada da Taşıyıcılar Kooperatifi şoför esnafımızın menfaatleri aleyhinde bir durum söz konusu ise ‘Şoför esnafımızın da her daim yanındayız’ diyoruz” dedi.

‘Kefalet Kooperatifi şoför esnafına sahip çıkmıştır’

Kooperatifi Başkanı Beytullah Güneş, verdikleri destekten ve ziyaretlerinden ötürü Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler ve yönetimine teşekkür ederek, “Ekmeğimiz için mücadele verdiğimiz bu zor günümüzde Başkanımız Mehmet Güler ve yönetimine desteklerinden ötürü minnettarız. Kendileri bu zorlu süreçte gece gündüz demeden yanımızda durup, şoför esnafına sahip çıkmıştır. Ekmeğimiz uğruna yaşadığımız bu gerginlik sonrası yaşayacağımız sıkıntının dolaylı yollardan Orhangazi’ye de yansımaması bilinciyle yanımızda durduklarından ve gösterdikleri hassasiyetten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ