Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Eylül ayı meclisi yapıldı

Eylül ayı meclisi yapıldı
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Başkanlığında meclis salonunda gerçekleşti. Orhangazi Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında 4 gündem maddesi görüşüldü.

Orhangazi Belediyesi Eylül Ayı meclis toplantısında Arapzade mahallesinde bulunan bir parsele ait 1/1000 ölçekli Orhangazi revizyonu uygulama imar planı değişikliği talebi görüşülerek karara bağlandı. Gedelek mahallesinde bulunan bir taşınmazın imar planı değişikliği için İmar Komisyonuna havale edilirken, Mülkiyeti belediyemize ait olan Gedelek mahallesinde bulunan bir taşınmazın Sulama Tesis Projesi için tahsis veya devri yapılması konusu ise Plan ve Bütçe Komisyonu ile Hukuk Komisyonuna havale edildi. Belediyemizin Hizmetlerinin daha etkin ve daha verimli yürütülebilmesi amacı ile 1 adet kazıyıcı yükleyici iş makinası alımı ve 2021 mali yılı bütçe T cetveline işlenmesi maddesi ise oy birliği ile kabul edildi.

Başkan Aydın Orhangazi’de su kesintileri ile ilgili bilgiler verdi

Orhangazi de son 10 gündür suların ara ara kesintilerinin sebebi olarak 2012 ve 2014 yılları arasında ilgili yönetimin yapmış olduğu çalışmaları sonucunda tüm hatlarda ciddi sıkıntıların olduğu ve o sıkıntılardan dolayı patlakların çoğaldığını ifade etti. Bunların biran önce çözülmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi. Ortalama 1 ay kadar sürecek olan bu çalışma içerisinde sıkıntılarımız ara ara devam edecektir çünkü bunların değişmesi gerekiyor. Bu çalışmalar sonrası en az zararla en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz” dedi.

Orhangazi Belediyesi Eylül Ayı meclis toplantı sonrası meclis üyelerinin dilek ve temennileri ile son buldu.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ