Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

FIRINCI ESNAFI AYDINI ZİYARET ETTİ

FIRINCI ESNAFI AYDINI  ZİYARET ETTİ
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi de hizmet veren Fırıncı Esnafları Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydını ziyaret etti. Belediye Başkanı İlçemizdeki Fırıncı esnaflarımızın askı da ekmek sosyal sorumluluk projesini daha da genişleterek fazlalaştırmayı hedefliyoruz dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ İlçemiz Fırıncı Esnaflarımız ile bir araya geldik. Halkımızın sağlıklı bir şekilde ekmek tüketmesi için gece gündüz hijyen kurallarına uyarak çalışıyorlar. Özellikle vatandaşlarımızın açıkta satan ve nerede üretildiği belli olmayan ekmeklerden almamalarını ve bu konuya özen göstermelerini önemsiyoruz.

 

İHTİYACI OLAN TÜM VATANDAŞLAR KAMPANYADAN YARARLANSIN

Fırıncı Esnafımızın ortak olarak hayata geçirdiği askı da ekmek kampanyasını daha da yaygınlaştırmak amacıyla neler yapılabilir diye fikir alışverişinde bulunduk. Askı da ekmek kampanyasından gün içerisinde ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımız faydalansın diye bu konunun üzerinde hep beraber fikirlerimizi ortaya koyduk. Bizler bu konuda elimizden geleni yapmaya hazırız. Fırıncı Esnafımızın ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ