Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

GÖNLÜNDE ÜLKÜ SEVDASI OLAN HERKESE KAPIMIZ AÇIK

GÖNLÜNDE ÜLKÜ SEVDASI OLAN HERKESE KAPIMIZ AÇIK
Sosyal Medyada Paylaş

MHP’nin yeni ilçe başkanı Halil Bozoğlu’ndan tüm Ülkücülere çağrı

MHP’nin yeni ilçe başkanı Halil Bozoğlu, tüm teşkilat mensuplarına çağrıda bulundu. Halil Bozoğlu “Gelin bir olalım, hep beraber olalım. Bu dava gönül davasıdır, gönlü bizimle çarpan herkese kapımız sonuna kadar açıktır” dedi.

MHP Orhangazi İlçe Başkanlığı görevine atanan Halil Bozoglu, Cuma günü itibariyle görevine başladı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedefler için güçlü adımlar atacağını ve bu adımların kararlı neferlerle zirveye ulaşacağını dile getiren MHP Orhangazi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, başta Genel Başkan Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye, MHP Genel Merkezine ve Bursa İl Başkanı Sayın Cihangir Kalkancı’ya teveccühlerinden dolayı müteşekkir olduğunu belirtti. Başkan Bozoğlu, Bu kutlu dava yolunda bizleri onurlandıran büyüklerimin güvenlerini doğrultmak için elimizden geleni yapacağız. Artık küslüklere yer yok. MHP Orhangazi Teşkilatı’nın kapıları tüm ülküdaşlarımın yüzüne eskiden olduğu gibi hep açık olacaktır. Bu davada hep beraber mücadele vererek siyasi başarılara imza atacağız. Gerek MHP’nin gerekse de Cumhur İttfakı’nın Orhangazi’de daha da güçlenmesi için gerekirse kapı kapı çalışacağız sözünü verdi.

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

MHP Orhangazi ilçe başkanı Halil Bozoğlu açıklamasının devamında milliyetçi ve ülkücü duygulara sahip olan herkese kapılarının açık olduğunu ifade etti. Bozoğlu; Yönetim kurulu arkadaşlarım ile birlikte, Sayın Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli ve genel merkezimize saygıda kusuru olmamış, içinde ülkü sevdası olan, yüreği hâlâ Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü duygularla atan tüm ablalarımızı, ağabeylerimizi, kardeşlerimizi, arkadaşlarımızı açıkça davet ediyorum. Gelin bir olalım, hep beraber olalım. Bu dava gönül davasıdır, gönlü bizimle çarpan herkese kapımız sonuna kadar açıktır dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ