ORHANGAZİ HABER - REKLAM ALANI
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR
Sosyal Medyada Paylaş

Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve yönetimi Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Mehmet Güler ve yönetiminin bu güne kadar esnaf adına çok başarılı işlere imza attığını belirten Ulusu, “Kooperatif olarak özellikle pandemi döneminde esnafın yanında durarak gösterdiğiniz destek takdire şayandı” dedi.

‘GÜCÜNÜZ ORHANGAZİ’YE YANSIYOR’

Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Orhangazi esnafının finansal açıdan en büyük destekçisi olduğunu belirterek, “Esnafın gerek yatırımlarında gerekse zor günlerinde devlet eliyle sırtını sıvazlayan bir kurum olarak yanındasınız. Başta Başkan Mehmet Güler ve yönetiminin göreve geldiği süre boyunca kooperatifin yükselen başarı ivmesini takdir ile izliyoruz. Bu gidişat Orhangazi esnafının gücüne, bu güçte Orhangazi’nin gücüne yansıyor” dedi.

 

 

‘GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ’

Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Güler, “Özellikle pandemi dolayısı ile zor günler geçiren esnafımızın her daim yanında olmaya gayret sarf ediyoruz. Devletimizin pandemi dolayısı ile verdiği 25 bin lira krediyi tüm ortaklarımıza dağıtarak destek olduk. Bu destekler devletimiz öngördüğü sürece devam edecek. İlçemiz esnafına özellikle bu zor günlerde her türlü yardım ve destek için varız. Günün birlik olma vakti olduğunun farkındayız. Siyasi parti, kişi ya da kurum ayrımı yapmadan esnafımız için el ele vermeli, bu zor günleri birlikte atlatmalıyız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ