Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

GÜNDEM KAVŞAK PROJESİ

GÜNDEM KAVŞAK PROJESİ
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Karayolları 14. bölge Müdürü Umut Akyazı‘yı ziyaret etti. Görüşme karayolları 14. bölge Müdürlüğü makamında gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında Karayollarının Orhangazi‘de planladığı yatırımlar ele alındı.

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, yoğun çalışma temposunu Bursa temaslarıyla sürdürdü. Başkan Aydın Bursa çalışmaları çerçevesinde Karayolları 14. Bölge Müdürü Umut Akyazı‘yı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında İznik kavşağı projesi ve Hürriyet Mahallesi’nde yapılması planlanan çalışmalar ele alındı. Başkan Aydın’a Karayolları Bölge Müdürlüğü ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Erkan İnce ve ilgili birim müdürleri eşlik etti. Görüşmeler olumlu bir atmosferde gerçekleştirildi.

 

Orhangazi ile ilgili yapılması planlanan yatırımları görüştüklerini belirten Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, yaptığı açıklamada “ Karayolları 14. Bölge Müdürümüz Sayın Umut Akyazı ile çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Karayollarımız tarafından Orhangazi‘de yapılması planlanan projeleri ele aldık. Bu kapsamda İznik kavşağı projesini, Hürriyet Mahallesi’nde sorun gözüken bazı bölgelerle ilgili yapılması gereken çalışmaları ve diğer planlamaları ayrıntısıyla masaya yatırdık. İnşallah en kısa zamanda projeler hayata geçirilecektir.“ Dedi. Başkan Aydın sözlerini“ Karayolları Bölge Müdürümüz Sayın Umut Akyazı‘ya misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. “ Şeklinde tamamladı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ