Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

GÜNDEN GÜNE BÜYÜYEN KOOPERATİF

GÜNDEN GÜNE BÜYÜYEN KOOPERATİF
Sosyal Medyada Paylaş

1998 yılında kurulan ve yaklaşık çeyrek asırdır Orhangazi’de küçük araç nakliye işi yapan Orhangazi Kamyonetçiler Kooperatifi İznik Yolu üzerinde daha önce satın aldıkları yaklaşık 6 bin m2 alanda yaptıkları yıkama, park alanı ve Kamyonetçi Nakliye hizmetlerine gelecekte Depolama Hizmetini de ekleyecek. Kooperatif Başkanı Yasin Tunç 20 üye ile her geçen gün büyüyen bir kurum olarak tüm müşterilerimize ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız kurumsal firmalarımıza profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz dedi.

Orhangazi Kamyonetçiler Kooperatifi günden güne büyüyen yapısı ile ilçe ekonomisine katkı sunmaya devam ediyor. 1998 yılında kurulan ve özellikle son 10 yılda günden güne büyüyerek gelişen Orhangazi Kamyonetçiler Kooperatifi 20 üyesi ile hem nakliye hizmeti veriyor hem de kooperatife ait alanda farklı hizmetler sunmaya çalışıyor.

USTA TAŞIMACILIK

Orhangazi Kamyonetçiler Kooperatifi başkanı  Yasin Tunç 20 üyeli kooperatifin tamamı genç araçlardan oluşan filo ile uzun yıllardır hizmet verdikleri Orhangazi’ye daha gelişmiş bir nakliye hizmeti sunmaya çalıştıklarını ifade etti. Yasin Tunç Orhangazi halkına uzun yıllardır en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirterek, bunun yanı sıra ilçe genelindeki tüm sanayi kuruluşlarına ve kurumsal firmalara da yük taşıma sigortalı, tüm belgeleri tam bir şekilde en iyi hizmeti sunuyoruz. Araçlarımız kapalı brandalı ve standartlara uygun hale getirilmiş durumda dedi.

İlave yatırımlar

Kooperatif Başkanı Yasin Tunç yakın geçmişte İznik Yolu üzerindeki kooperatif merkezinin bulunduğu alan ile birlikte toplam 6 bin m2’lik bir alanı kooperatif bünyesine dahil ettiklerini de hatırlatarak, burada bir park alanı, kooperatife ait araçlar için ayrı bir park alanı ile bir yıkama tesisi kurduklarını ve bu tesislerle birlikte kooperatife gelir getirecek yatırımlar gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Depolama alanı yolda

Yasin Tunç gelecekte yeni bir yatırımı daha hayata geçireceklerini belirterek, kendimize ait alan içinde kapalı bir alan oluşturarak burada da ilçe halkına ve birlikte çalıştığımız kurumlara depolama hizmeti sunacağız. Bu yatırımımız da önümüzdeki günlerde hayata geçireceğiz dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ