Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

HATLAR YERALTINA ALINACAK

HATLAR YERALTINA ALINACAK
Sosyal Medyada Paylaş

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Belediye Başkan Yardımcısı Erkan İnce ile birlikte Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı’yı ziyaret etti. Başkan Aydın, İlçe genelinde kent estetiğini bozan caddeler üzerinde bulunan elektrik tellerinin yer altına alınması için hazırladığı dosyayı sundu.

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Belediye Başkan Yardımcımız Erkan İnce ile birlikte Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı’yı ziyaret ederek ilçemiz ile ilgili konuları görüştük. İlçemiz genelinde kent estetiğini bozan öncelikli olarak İstiklal Caddesi ile Terminal arasında bulunan 400metrelik alana, Erenler Caddesi üzerinden Eski Hastane yoluna kadar olan 775 metrelik alana ve Arkaltı Caddesi Armagaz önünden Orkent köprüsüne kadar olan 1000 metrelik alanda Elektrik tellerinin yer altına alınması için hazırladığımız dosyamızı müdürümüze teslim ettik. Terminal arkasında bulunan trafonun hızlı bir şekilde yer değiştirilmesi için ayrıca teşekkür ediyorum. UEDAŞ Genel Müdürümüz ile ilçemiz adına çok güzel bir görüşme sağlayarak, İlçemizin değerlerinden olan Zeytin, Zeytinyağı ve Turşu sepeti ikram ettik” dedi.

 

 

Uludağ Elektrik Dağıtım  (UEDAŞ) Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı, “ Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın ve Başkan Yardımcısı Erkan İnce’nin ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Orhangazi İlçemiz ’de kentin estetiğini en iyi şekilde yapmak adına birçok cadde ve sokaklarımızda elektrik tellerinin yer altına alınmasını gerçekleştirdik. Belediye Başkanımızın hazırlamış olduğu dosyayı aldık ve yerinde incelemeler bulunacağız. İncelemeler sonrası 2022 yatırım programına dahil ederek en kısa zamanda çalışmalara başlayacağız” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ