SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

HAVUZ YIL SONU HAZIR

HAVUZ YIL SONU HAZIR
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi’de yapımı 2018 yılında tamamlanmasına rağmen, havuz ve devir daim motorları ile tahliye hatlarındaki arızalardan dolayı hizmete sokulamayan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda tadilat çalışmaları hızla devam ediyor. Bursa Gençlik Spor Müdürlüğü’nün yaptığı ihale ile tadilat işini yüklenen firma, havuzdaki çalışmalarını yıl sonuna kadar tamamlayıp testlerini yapacak. Havuz yeni yılla birlikte de hizmete girmiş olacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşa edilen ve 2018 yılında yapımı tamamlanmasına rağmen hizmete bir türlü alınamayan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için İl Spor Müdürlüğü tadilat ihalesi yapmıştı. Geçen ay sonuçlanan ihale sonrasında tadilat işini alan yüklenici firma geçen hafta çalışmalarına başlamıştı.

YILSONU TAMAMLANACAK

Havuzda hem su havuzunda, hem de devir daim motorları ile tahliye hatlarındaki arızalardan dolayı hizmet veremeyen Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda çalışmalarını sürdüren firma yetkilileri,tadilatın bu yıl sonuna kadar tamamlanacağını belirttiler. Tadilatın ardından test çalışmalarının yapılacağını ifade eden firma yetkilileri, yeni yılla birlikte de havuzun hizmet verebilecek duruma geleceğini kaydetti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ