SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

HAVUZDA İŞLEM TAMAMLANIYOR

HAVUZDA İŞLEM TAMAMLANIYOR
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi’de yapıldıktan sonra bir çok sorunun yaşandığı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda tadilat çalışmaları önümüzdeki hafta tamamlanıyor. Yeni yılla birlikte Yarı Olimpik Havuz kullanıma hazır hale gelecek.

Orhangazi’de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2018 yılında tamamlanan, ilk kullanımdan sonra hem tesisat, hem devir daim motorları hem de havuz zeminlerinde yaşanan sorunlardan dolayı bir türlü kullanıma açılamayan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için Bursa Gençlik Spor İl Müdürlüğü tadilat ihalesi açmış, tadilata ise ekim ayında başlanmıştı.

GELECEK HAFTA TAMAMLANIYOR

Bursa Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan tadilat ihalesinin yüklenici firması, Yarı Olimpik Yüzme Havuzundaki tüm çalışmalarını gelecek hafta sonuna kadar tamamlayıp iş teslimini yapmayı planlıyor.

TESİSAT YENİLENDİ, HAVUZ ZEMİNİ SIZDIRMASI ORTADAN KALDIRILDI

Tadilatı yapan firma, havuzun tüm tesisat sistemini yeniledi. Devir daim motorlarının da yenilendiği çalışmalar kapsamında havuz zeminindeki sızdırma sorununu da ortadan kaldırdı. Elektrik panoları ve sistemin de elden geçirildiği tadilat çalışmalarında ise ekipler sona geldi.

ÇOCUK HAVUZU İLE YETİŞKİN HAVUZ AYRI SİSTEME BAĞLANDI

İlk yapıldığında çocuk havuzu ile yetişkin havuzunun tüm sisteminin birlikte olduğu Yarı Olimpik Havuzda, yüklenici firma çocuk havuzu motor ve depoları ile devir daim motorlarını bağımsız olarak yeniledi. Havuz hizmete girdiğinde çocuk havuzu ile yetişkin havuzu sistemleri ayrı ayrı işleyecek.

YENİ YILDA KULLANIMA HAZIR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşa edilen Yarı Olimpik Havuzda tadilatı sürdüren yüklenici firma çalışmalarını gelecek hafta sonuna kadar tamamlayıp iş teslimi yapacak. Havuz yeni yılla birlikte kullanıma hazır hale gelecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ