SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Hayırsever aile iyilik için ‘Uğraş’ verdi

Hayırsever aile iyilik için ‘Uğraş’ verdi
Sosyal Medyada Paylaş

Gerek yaptıkları hayırsever çalışmaları ile gerekse kendi iş sektöründe adlarından sıkça söz ettirmeye devam eden Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Uğraş ve eşi İlknur Uğraş yürüme engelli bir genç kadına akülü tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Melek GÜRBÜZ  (AYDIN MAGAZİN)
Kuşadası Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Sıtkı Sorguç, geçtiğimiz günlerde engelli üyesi Özden Mecan için Uğraş Ailesi’nden akülü tekerlekli sandalye talebinde bulunmuştu.

Uğraş Ailesi kendilerinden akülü tekerlekli sandalye talep eden Kuşadası Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Sıtkı Sorguç’u kırmayıp isteğini yerine getirdi.

Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği önünde Kuşadası Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği Başkanı Sornuç aracılığı ile ihtiyaç sahibi engelli Özden Mecan’a akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.

UĞRAŞ AİLESİ’NİN BAĞIŞI BİR GENÇ KADINI YAŞAMA BAĞLADI

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde uzman kadrosu, teknolojik alt yapısı, donanımı, güler yüzlü ekibi ve insana bir ‘diş kliniği’nde olduğunu unutturan sıcacık ortamıyla hizmet veren Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği işletmecilerinin bu anlamlı bağışı ilçede takdir topladı.

Kuşadası Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Sıtkı Sorguç, derneklerine yapılan bağışların yerlerine ulaştığını belirtti. İlçe halkının ve hayırseverlerin kendilerine bağış yaparak  birçok engelli vatandaşın yardımına koşacaklarını kaydeden Sorguç “Ne kadar çok bağış yapılırsa daha da çok ihtiyaç sahibine engelli vatandaşlarımıza ulaşırız” dedi.

Tekerlekli sandalyesine kavuşan Özden Mecan ise, Kuşadası Engelsiz Engellileri Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Sıtkı Sorguç başta olmak üzere kendisine destek olan Uğraş çiftine çok teşekkür etti.

Hayırsever Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Uğraş ve eşi İlknur Uğraş da, hayatın dayanışma ile anlamlandığını vurgulayarak, tüm vatandaşlara daha duyarlı olma çağrısında bulundu.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ