Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ATÖLYE SÖZÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ATÖLYE SÖZÜ
Sosyal Medyada Paylaş

 

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Orhangazi’ye gelerek, Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okul binasını gezen müdür öğrencilere en kısa zamanda yeni atölye binası sözü verdi.

 

 

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür önceki gün Orhangaziye gelerek , Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.  Okul Müdürü Erol Türkyılmaz, okul idarecileri, öğrenci ve öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür; mesleki ve teknik eğitimin kritik rolünün farkında olduklarını, güçlü mesleki ve teknik eğitimin güçlü Türkiye düşüncesiyle mesleki eğitimde eğitim-üretim-istihdam çevrimini güçlendirmek için çalıştıklarını söyledi. Orhangazi Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sakarya ve beraberindekilerle birlikte okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür, okul hakkında bilgiler aldı.

 

Öğrencilere yeni atölye binası sözü

İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür, Orhangazi MTAL’ye Plazma metal kesme makinası, adet elektrod ile 5 adet gaz altı kaynak makinası ve yeni atölye binası yapılacağı müjdesi verdi. Atölye gereçlerinin hızlı bir şekilde okula ulaştırılacağını ifade eden Serkan Gür, yeni Atölye binası için de ivedi bir çalışma yürütecekleri sözünü verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ