Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

İş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar

İş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar
Sosyal Medyada Paylaş

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Kent Estetiği Şube Müdürlüğü personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi. Teorik eğitimler, sahada yapılan uygulamalarla da desteklendi.

Kent Estetiği Şube Müdürlüğü’nün gündüz vardiyasındaki sanat çalışmaları yürüten ressamlar ile inşaat bakım onarımı ve kıyı temizliği hizmetlerinde görev alan personele, 6 farklı oturumda iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi. Gece ve gündüz çalışan personelin çalışma alanlarına göre özel olarak verilen eğitimler, teorinin yanında sahada yapılan uygulamalarla da desteklendi.

İş sağlığı ve güvenliği uzmanlarınca verilen genel iş güvenliği kurallarının aktarıldığı eğitimlerde çalışanlar, kazalardan nasıl korunacakları ve alacakları tedbirler hakkında bilgilendirildi. İşe özgü iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri kapsamında ise iş sağlığı ve güvenliği uzmanları, gece vardiyasında şerit daraltma ve yol kapama usulüyle çalışan kent temizliği çalışanlarına trafiğin kesilmesi ve çalışma alanının güvenli hale getirilmesiyle ilgili uygulamalı eğitim verdi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ