Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

KANTİN DENETÇİLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

KANTİN DENETÇİLERİNE EĞİTİM VERİLDİ
Sosyal Medyada Paylaş

2021-2022 eğitim öğretim yılı, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel eğitim kurumları bünyesinde faaliyet gösteren yemekhane, kantin, kafeterya, büfe, çay ocağı gibi gıda işletmelerinin denetimine başlandı.

Kantin denetimleri öncesinde kantin denetçilerine verilecek eğitimlerin açılış toplantısı BTSO Eğitim Vadisi Oğuz Kağan Köksal Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici,  İSG İl Koordinatörü Sezai Kuruşçu, tüm ilçelerin İSG sorumluları ve Bursa Kantin Denetimi komisyon üyeleri ile Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü gıda kontrol görevlileri katıldı.

Açılış konuşmasında konuşan Bursa İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici, “Öğrencilerimizin sağlıklı beslenmeleri açısından okul kantinleri ve yemekhanelerinin sağlıklı ve güvenilir gıda arzını sağlayabilmeleri için bu işletmelerin denetimleri ve kontrolleri son derece önemli. Gerçekleşecek eğitimde tüm denetçilere başarılar diliyorum.” dedi.

Eğitimlerle ilgili çeşitli bilgilendirmelerin yapıldığı açılış toplantısının ardından kantin denetçilerine yönelik eğitimler verildi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ